FİKİR KÜLAHI

İyi bir fikir bulmanın en iyi yolu çok fikir üretmektir. Sen de değerli bir fikrim var diyorsan bizimle paylaş.

Fikir Külahı

İş bu taahhütname ile;

1. Fikir Külahı sitesine gönüllü olarak girdiğimi,

2. Bu etkinlik kapsamında herhangi bir kategoride fikirlerimi göndereceğimi ve gönderme esnasında tarafımdan istenen kişisel bilgi ve görüşleri vereceğimi,

3. Fikir Külahı sitesinde kişisel bilgilerimin, görüşlerimin ve fikirlerimin Natura Gıda A.Ş tarafından kayıt ve muhafaza edilmesine, bilgi, görüş ve fikirlerimin tamamının ya da bunlardan Natura Gıda A.Ş tarafından seçilecek bir kısmının aynen ya da değiştirilmek suretiyle Natura Gıda A.Ş tarafından uygun bulunan şekilde kullanılmasına ya da kullanılmamasına muvafakat ettiğimi ve bu kullanımlara itiraz etmeyeceğimi ve bu kullanımlar karşılığında her ne ad altında olursa olsun hiçbir bedel talep etmeyeceğimi, kesin olarak ve geriye dönülemez surette kabul, beyan ve taahhüt ederim.

4. Fikir Külahı yönetimi, Golf değerlerine uymayan kullanıcıları geçici olarak siteyi kullanmaktan men etme, kullanıcıların üyeliklerini belirli bir süre ile sınırlı olarak ya da süresiz olarak iptal etme hakkına sahiptir.

Sayfa Kuralları:

1. Fikir Külahı, Golf değerlerine bağlı bir platformdur. Bu sebeple, Golf değerlerinin sorumluluğu ile hareket etmeyi gerektirir.

2. Golf değerlerine uymayan her türlü yorum, öneri ve içerik değerlendirilmeye alınmayacaktır.

3. Fikir Külahı yönetimi, Golf değerlerine uymayan kullanıcıları geçici olarak siteyi kullanmaktan men etme , kullanıcıların üyeliklerini belirli bir süre ile sınırlı olarak ya da süresiz olarak iptal etme hakkına sahiptir.

4. Fikir Külahı içerisinde nefret dolu, tehditkâr olan ya da çıplaklık, müstehcenlik ya da şiddet içeren, ahlaka ve adaba aykırılık teşkil eden her türlü öneri ve yorumu yapmak yasaktır. Bu şekilde davranan kullanıcılar, sistem yönetiminin belirleyeceği bir süre ile sınırlı olarak ya da süresiz olarak siteden men edilirler.

5.Tekrarlanan yorum ve öneriler, bilgi kirliliği yaratacağından anlam taşımayan öneri ve sair içerikler ile bu tip içeriklerin getirdiği tüm puanlar; içerikler ile birlikte; Fikir Külahı yönetimi tarafından silinir.