Kısaca Golf Dondurma

Golf Dondurma, 2003 yılında Bursa Fabrikası’nda 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlamıştır. Günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş Fabrikaları olmak üzere 200 milyon litreye ulaşan üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir.

Şirket politikamız

Tüketicilerimizin ve müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentileri doğrultusunda; üretimden tüketildiği ana kadar tüm proseslerinde yaşayan bir politikaya sahip olmaktır.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Değerlerimize bağlı, kurumsal ve şeffaf yönetim anlayışımız ile çalışanlarımıza,kaliteli ürünlerimiz ile çocuklarımıza ve tüketicilerimize, onları mutlu kılarak değer katmaktayız.

Golf Dondurma

2003 yılında Bursa fabrikasında 10 milyon litre kapasitesiyle üretime başlayan Golf Dondurma, günümüzde, Bursa ve Kahramanmaraş fabrikaları olmak üzere 200 milyon litreye ulaşan üretim kapasitesine sahip dev bir yerli üretici haline gelmiştir.

Tüm faaliyetlerinin odağına koyduğu 7’den 70’e tüm tüketicilerinin severek tüketeceği yeni ve yenilikçi ürünler sunmayı hedef edinen Golf Dondurma, 20 yılda pek çok yeniliğe imza attı. İnovasyon odaklı üretim yapan marka, çeşitli meyvelerden üretilen sorbeler, bol sütlü Maraşım ve Belçika çikolatalı dondurma gibi ürünlerle tüketicisinden tam not almıştır.

2015 yılında logosu, ürünleri ve ambalajları yenilenen Golf, Kahramanmaraş fabrikasında ürettiği “Maraşım” markasıyla Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü tarafından “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görüldü. Golf, “Maraşım” markasıyla Kahramanmaraş’ın dondurma konusundaki haklı ününü Türkiye ve dünyaya duyurmaya devam etmektedir.

Videoyu Oynat

Bursa Fabrikamız

Golf Dondurma | Natura Gıda Bursa Fabrikası
Videoyu Oynat

Kahramanmaraş Fabrikamız

Maraş'ımızın geleceği için üretmeye devam ediyoruz. Biz hep buradayız, çünkü biz buralıyız.🤍